Nike vás zve na Nike Run To Love | Sport a wellness | Trendy zdraví


Nike vás zve na Nike Run To Love

27. 4. 2012

Běh je životní styl a proto i 1. květen slaví Nike během. Pro všechny zájemce je přichystán speciální běžecký trénink pod vedením profesionálních trenérů, který je určený pro běžecké začátečníky i pro ty, kteří již běhají pravidelně. Je inspirován prvním májem, a proto si trenéři pro běžce připravili speciální disciplíny pro páry. Není ale nutné dorazit s partnerem, naopak to může být skvělá příležitost k seznámení! Kdy a kde? Nike Run to Love Event se bude konat v úterý 1. května 2012 od 18. hodiny v Praze. Startujeme z obchodu Nike Prague ve Slovanském domě.

Kde se přihlásit?

Běžci se na pravidelné běžecké tréninky hlásí prostřednictvím aplikace na Facebooku – Nike+ Run Club Lokality. Na tréninku pak mohou vyzkoušet a otestovat nejnovější běžeckou kolekci obuvi nebo požádat o radu zkušeného trenéra. K dispozici je také zázemí obchodu Nike Prague, kde si běžci mohou odložit své věci.

Série pravidelných běžeckých tréninků

Nike Run To Love Event je součástí přípravy na sportovní událost tohoto roku – běžecký závod We Run Prague 2012, který se uskuteční 1. září 2012. Pro všechny zájemce připravila Nike sérii pravidelných běžeckých tréninků, eventů a poraden, tak aby měl každý možnost dokonale se na závod připravit. Další informace o plánovaných akcích najdete na webových stránkách závodu – www.werunpra­gue.cz/novinky nebo na naší fanouškovské stránce na Facebooku – www.facebook­.com/nikerunnin­gczsk.


publikováno: 27. 4. 2012, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, muž, pohyb, zábava, závody

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+