Nová řada H24 pro nadšené sportovce | Sport a wellness | Trendy zdraví


Nová řada H24 pro nadšené sportovce

27. 6. 2012

Neumíte si představit život bez fyzické aktivity a berete ji možná i jako svoji drogu? Pak musíte dbát dvojnásobně na speciální a vyváženou stravu, která vám dodá potřebnou energii, vitaminy, minerály i tekutiny a pomůže regenerovat svalstvo k ještě lepším výkonům. Právě pro takové sportovní nadšence, ale i profesionály připravila společnost Herbalife přípravky řady H24. Obsahují prvky, které tělo aktivního člověka potřebuje ke sportovnímu zápřahu a regeneraci.

Důležitá hydratace

Optimální chod lidského organismu se v žádném případě neobejde bez vody a co teprve orgány a buňky člověka, který denně intenzivně sportuje? Takoví lidé přirozeně odvádí tělesné zásoby vody potem, proto je nezbytně nutné je doplnit. Právě pro ně připravila společnost Herbalife z řady H24 nápoj HYDRATE. Podporuje hydrataci organismu a obsahuje kompletní denní doporučenou dávku antioxidačního vitaminu C, sodík, vápník a hořčík, které podporují rychlou obnovu tělesných tekutin. Díky téměř nulovému obsahu cukru a nízkému množství kalorií se nápoj může stát vítaným doplňkem při sportovních aktivitách všeho druhu. Kromě toho obsahuje HYDRATE důležité vitaminy skupiny B, které vám dodají rychle energii.

Svalová regenerace

Na sílu a vytrvalost myslela společnost Herbalife i při vývoji produktu PROLONG, který je na výdrž energie jako stvořený. Zejména hráči nejrůznějších míčových her, kteří mají několikrát do týdne tréninky a potřebují si udržet sportovní výkonnost pro zajištění bodů celému týmu, ocení PROLONG, který díky svému unikátnímu složení podporuje svalovou regeneraci pomocí proteinů. Speciální koktejl ocení i aktivnější jedinci, kteří své tělo moří každodenním pobytem v posilovně.

Doplnění energie

Ve vašem jídelníčku by také neměl chybět koktejl FORMULA 1 SPORT, a to nejen pokud trávíte ve fitness centru večer několikrát týdně nebo si chodíte zacvičit jen občas. Koktejl obsahuje mléčné bílkoviny pro urychlení tvorby svalstva a sacharidy doplňující energii. S FORMULA 1 SPORT se zkrátka nemusíte bát naložit si o pár závaží víc, aniž byste cítili výraznou únavu, která je při větším energetickém výdeji běžná. I před ní vás uchrání prostřednictvím antioxidanční ochrany vitaminu C, E a selenu.

Regenerace imunitního systému

Pokud to s vaší oblíbenou aktivitou přeženete a víte, že následující den vás čeká další hodina aerobiku, trénink nebo jen dlouhý cyklistický výlet, měli byste vsadit na H24 REBUILD a H24 REBUILD STRENGTH. Tyto novinky v řadě H24 společnosti Herbalife obsahují složky regenerující váš imunitní systém, který je cvičením zatěžován. Sportovní nadšenci určitě ocení i železo, pro zlepšení tvorby červených krvinek a efektivnější přenos kyslíku do všech tkání, stejně tak i vysoký obsah proteinu a speciální směsi cukrů, které doručují aminokyseliny přímo do unavených svalů.

www.herbalife.cz


publikováno: 27. 6. 2012, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, imunita, muž, pohyb, rehabilitace, sportovci, únava, zábava, závody

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+