Přijďte si zacvičit do studia Jiřina v centru Prahy | Sport a wellness | Trendy zdraví


Přijďte si zacvičit do studia Jiřina v centru Prahy

19. 11. 2018
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Hodiny cvičení pro těhotné (v rezervaci) jsou na rozvrhu označeny TH.

Výherkyně: Anna Řepíková, Alena Karafiátová

Chcete se stavit na cvičení po cestě ze zaměstnání? Pak je pro vás studio Jiřina jistě na správné adrese v tichém dvoře v Ječné ulici 3. Zacvičit si zde může v malé útulné tělocvičně kdokoliv, věk nehraje roli. Některé hodiny jsou určené i pro těhotné ženy. V rozvrhu si najdete lekce cvičení na míčích, pilates či různé druhy jógy.

Příjemné domácké prostředí

Cvičení je vedeno instruktorkami pilates a jógy a instruktorkou zdravotní tělesné výchovy. Cvičení pro těhotné vede porodní asistentka, instruktorka zdravotní tělesné výchovy a instruktorka pilates a jógy. Součástí programu pro těhotné jsou také středeční a víkendové přednášky pro těhotné vedené zkušenou porodní asistentkou. Výhodou studia Jiřina je malý kolektiv, domácí, klidné a tiché prostředí v centru města s dobrou dopravní dostupností.

Soutěžní otázka

Jak jsou na rozvrhu označeny hodiny cvičení pro těhotné (v rezervaci)?

a) TH

b) HTH

Dva výherci, kteří do 30. 11. 2018 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží voucher na hodinu cvičení dle vlastního výběru. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením cvičení.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 19. 11. 2018, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, jóga, těhotenství

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+