Splňte si svůj cestovatelský sen! | Sport a wellness | Trendy zdraví


Splňte si svůj cestovatelský sen!

29. 1. 2021

V minulém roce většina z nás cestovala jen prstem po mapě, ale není všem dnům konec a zájemcům o nová cestovatelská dobrodružství se otevírá další ročník Hannah Grant. Projekt české sportovní a outdoorové značky Hannah podporuje cestovatele ve splnění jejich snu. Od roku 2016, kdy vznikl, podpořil již 130 sportovních a cestovatelských nadšenců, kteří jsou zároveň ambasadory značky. Cestovat lze ve skupinách nebo jednotlivě, a to jak v ČR, tak v zahraničí.

Kvalitní oblečení do přírody

Celá myšlenka vzájemné podpory je vetkaná už v historii značky Hannah, a to ještě před jejím založením v roce 1991. Kvalitní vybavení a oblečení pro outdoorové aktivity bylo nedostatkovým zbožím, a tak se skupina přátel rozhodla, že co jim chybí, si vyrobí sami. Oblečení šili doma, a to nejen pro sebe, ale i pro blízké přátele. Jedině tak se totiž mohli vydat na různá dobrodružství, třeba na túry do hor nebo slézat skály, s tím správným vybavením a bez obav.

Hannah Grant

„Chtěli jsme poskytnout program podpory většímu počtu dobrodruhů, a to až pětadvaceti ročně! A tak jsme světu představili “Hannah Grant”,“ říká Jan Štika, Brand Manager značky. A zúčastnit se ho může kdokoliv, kdo představí svůj sen zažít něco neobyčejného a nemusí jít ani o cestu až na konec světa. Pokud je váš plán jedinečný a v nádherné přírodě, Hannah Grant je tu, aby vám pomohl uskutečnit vaše sny a cíle, stejně tak, jako se to kdysi podařilo zakladatelům značky.

Více na: www.Hannahgrant.eu


publikováno: 29. 1. 2021, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, cestování, oblečení

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+