Vyzkoušejte Fitshaker, oblíbené online cvičení | Sport a wellness | Trendy zdraví

Vyzkoušejte Fitshaker, oblíbené online cvičení

3. 3. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Zuzka Klingrová z Fitshakeru se věnuje józe.

Výherci: Eva Slaninová, Luisa Procházková, Daniela Grabovská

Online fitness platforma Fitshaker patří k nejoblíbenějším domácím cvičením u nás i na Slovensku. Doposud jí vyzkoušelo více než 70 tisíc spokojených uživatelů, kterým nabízí přes tisícovku cvičebních programů a živých přenosů zdarma pod vedením top trenérů. Mezi nimi jsou například Zuzana Klingrová, Hanka Kynychová, Lenka Velínská, Zuzka Light, Jan Caha nebo Jan Kempa. Cvičení s Fitshaker je určeno jak začátečníkům, tak i pokročilým, všech věkových kategorií. Nabízí různé typy cvičení od jógy přes pilates nebo aerobic až po velmi oblíbené krátké cvičební programy zaměřené na posilování nebo spalování. Uživatelé si navíc mohou nechat sestavit tréninkový plán uzpůsobený na míru.

Největší oblibě se těší cviky na břicho a zadek

Ze statistik vyplývá, že domácí cvičení s Fitshaker využívají nejvíce ženy mezi 25–44 lety, které nejčastěji cvičí v pondělí a v neděli a nejméně v sobotu. Uživatelky Fitshaker chtějí nejčastěji procvičit břicho a zadek, což jsou partie obecně považované za nejproblematič­tější. Ženy vyhledávají zejména tzv. patnáctiminutovky zaměřené na posilování a spalování, ale také dynamická cvičení, tzv. Sexybody. Pohybu se věnují hlavně mezi 18. a 20. hodinou. Cvičit mohou prostřednictvím webového rozhraní, mobilní nebo televizní aplikace. Většina žen, asi 80 % z nich, cvičí nejraději na mobilu.

Platforma Fitshaker nabízí také vynikající krém Fitnutka, který má nutričně vyhovující složení. K dosavadnímu lískooříškovému krému s čokoládou přibyly dvě příchutě, arašídy a protein a kešu s kokosem, které si zamiluje úplně každý.

Jak si zdravé mlsání užít?

Někdo je rád přidá do kaše, smoothie nebo proteinového nápoje. Skvěle poslouží i jako náplň palačinek, přeliv lívanců nebo jen tak na svačinu na kus pečiva či knackebrotu. A samozřejmě, skvěle chutnají i jen tak na lžičce, třeba ve formě malého rychlého dezertu po obědě či večeři. Zde najdete pár receptů s Fitnutkou.

www.fitshaker.cz

Soutěžní otázka

Jakému cvičení se věnuje Zuzka Klingrová z Fitshaker?

a) Aerobic

b) Jóga

c) Tabata

Tři výherci, kteří do 20. 3. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží kód na 3 měsíce cvičení s Fitshaker zdarma. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Fitshaker.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 3. 3. 2023, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, prevence

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+