Začíná RunTour napříč celou republikou | Sport a wellness | Trendy zdraví


Začíná RunTour napříč celou republikou

11. 4. 2013

Již záhy odstartuje druhý ročník běžeckého seriálu Česká pojišťovna Mizuno RunTour, který se v loňském roce těšil nevídanému zájmu veřejnosti a zvedl z gauče bezmála 3 500 nadšených sportovců všech věkových kategorií. Do nové sezóny se organizátoři pustili s ještě větší vášní a s vizí postavit na startovní čáru co nejvíce závodníků ze všech koutů České republiky. Udělejte něco pro zdraví své i vašich dětí a zapojte se v rámci rodinných výletů do závodního maratonu po českých a moravských městech. Nezáleží na tom, zda jste zkušený běžec nebo patříte mezi ty, kteří stále ještě nenašli odvahu začít. Začínáme 13. dubna v Českých Budějovicích.

Pro závodníky i rodiny

Koncept běžeckého seriálu je opět nastaven jak pro rekreační běžce a rodiny s dětmi, tak i pro zapálené sportovce a vyznavače vytrvalostního běhu. V každém městě je připravena desetikilometrová a pětikilometrová trať, stejně tak jako jednokilometrový závod pro děti od šesti let a kratší trať pro ty nejmenší závodníky. A to už stojí za to zapojit se!

Podpora Dětského kardiocentra v Motole

RunTour ve spolupráci s Nadací České pojišťovny samozřejmě nezapomíná ani na charitativní pomoc. Každý registrovaný závodník přispívá ze svého startovného na podporu oddělení Dětského kardiocentra Fakultní nemocnice v Motole. Díky velkému zájmu všech zúčastněných sportovců se v prvním ročníku podařilo vybrat částku 498 500 Kč na zkvalitnění léčby vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. Zapojte se do běžeckého seriálu i VY a VAŠE děti a vyběhněte společně za svou výzvou. Nejen že přispějete na dobrou věc, ale zároveň prožijete zábavné odpoledne nabité sportovní atmosférou a navíc uděláte něco pro své zdraví a kondici.

www.RunTour.cz


publikováno: 11. 4. 2013, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, běhání, dítě, charita, závody

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+