Zacvičte si jógu s nejlepšími lektory a zároveň pomáhejte | Sport a wellness | Trendy zdraví


Zacvičte si jógu s nejlepšími lektory a zároveň pomáhejte

21. 11. 2018

Co spojuje jedny z nejlepších lektorů jógy a projekt Seniorem s radostí? Chuť pomáhat. To můžete i vy! A zároveň udělat i něco pro sebe. Přijďte si zacvičit jógu s hvězdami naší jógové scény, ochutnat skvělé delikatesy či si pořídit něco nového do holešovického Vnitroblocku v Praze v rámci již třetího pokračování charitativní akce Jóga pro dobrou věc. Výtěžek půjde tradičně na cvičení zdarma pro seniory po celé republice.

Kdy a kde?

V sobotu 24. listopadu od 8:00 do 18:00 ve Vnitrobloku v Praze 7, Tusarova 791/31. Lekce, semináře, autogramiády budou probíhat ve třech zdejších sálech včetně kavárny. Vstupenky lze koupit v předprodejní síti GoOut – https://bit.ly/2J1cOC­g. Vybírat lze z několika druhů vstupů, senioři mají vstup zdarma! Finance, které se vyberou v rámci akce (vstupné, příspěvky a zisk z dražby), pomáhají rozšířit a tudíž zpřístupnit přednášky a cvičení seniorům zdarma do více míst v České republice.

S kým?

Můžete se těšit na lekci power jógy s Václavem Krejčíkem, tantra vinyasa jógy se Zuzkou Klingrovou, čakra jógy s Barborou Hu, wheel jógy s Katkou Mrugalovou, karma love flow s Marti Procházkovou, které asistuje Teri Březinová, vinyasa flow jógy s Evou Vrbovou, super dynamické jógy v angličtině s Lisou-Marie Wakenshaw nebo hatha jógy s Brendanem Tuckerem. Zakla­datelka projektu Seniorem s radostí, Jana Najbrtová, si pro Vás přichystala lekci podzimní hatha vinyasy za živého doprovodu harfy. Veškerý výtěžek z akce je věnován právě projektu Seniorem s radostí , který přináší aktivity zdarma pro osoby ve starobním a invalidním důchodu.

Přesný program naleznete na www.jogaprodo­brouvec.cz

Do Ostravy a Příbramy!

8. prosince zde proběhne poprvé celodenní jógový maraton na podporu projektu. Program začne se v 8:00 a těšit se můžete na Janu Najbrtovou, Lindu Lacinovou, Katku Mrugalovou a další na adrese: Trojhalí, K Trojhalí, Karolína, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

Za projektem bezplatných aktivit pro seniory stojí Jana Najbrtová, lektorka jógy a ředitelka organizace Seniorem s radostí z.s. Do dnešního dne se jí podařilo otevřít hodiny cvičení pro seniory zdarma v téměř 50 místech naší republiky a rozšířit na Slovensko. Připravuje videa, která budou dostupná na webu projektu pro seniory a invalidní důchodce, která je naučí dechové techniky, uvolňovat klouby, protahovat se, posilovat, budou prevencí proti bolestem zad, meditovat, ale i třeba cvičit paměť.

Jana do Vnitrobloku zve slovy: „Jsem moc ráda, že se cvičení pro seniory rozšiřuje do dalších míst. Právě charitativní jógový festival je jedním ze způsobů, jak dát o našem projektu vědět nejen seniorům, ale i dalším lidem, kteří chtějí pomáhat a vědí, že žádná pomoc není malá. Jsem za to nesmírně vděčná. Buďte i Vy u zrodu něčeho hezkého a laskavého. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

www.senioremsra­dosti.cz

www.najbrtova.eu.

  • Na místě můžete výhodně pořídit i sportovní zboží od skvělých českých značek Ananasana, Mania Fitness Wear a Boho Natural. Připraveno bude i skvělé občerstvení a spousta radosti.

www.vnitrobloc­k.cz

www.jogadnes.cz


publikováno: 21. 11. 2018, v rubrice Sport a wellness
Štítky: akce, jóga

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+