Zbaví se český sport neefektivního „bafuňářství“? | Sport a wellness | Trendy zdraví

Zbaví se český sport neefektivního „bafuňářství“?

19. 5. 2022

Česká firma eos media, poskytující komplexní nástroj ke správě a řízení sportovních klubů, se snaží zbavit český sport „bafuňářského“ stylu řízení a uvolnit cestu digitalizaci a profesionálnímu nástroji, který klubům šetří čas, peníze i práci

Postava bafuňáře představuje neefektivitu, netransparentnost, neochotu a využívání zastaralých metod řízení klubu. ZDE.

Nebuď bafuňář. Udělej si to jednoduché!

„Český sport digitalizujeme už od roku 2011. Teď konečně nastal čas, kdy chceme co největšímu možnému počtu sportovců, rodičů a samozřejmě i sportovních klubů říct, že jsme tady a že jim můžeme výrazně pomoct. Za svým produktem si stoprocentně stojíme a jeho přínos v kampani dokazujeme i reálnými referencemi ze strany klubů, které klubovou platformu eos využívají dlouhodobě,“ říká Ondřej Syrový, zakladatel a jednatel eos media s.r.o.

Služby eos club zone umožňují jednoduše, bezpapírově a účinně řídit kluby. Firma eos media oslovila své dlouhodobé klienty, kteří v krátkých videích popisují, s jakými problémy se potýkali před implementací klubové platformy i jak jim eos club zone usnadnila celkové řízení klubu.

„Prostřednictvím postavy typického českého sportovního bafuňáře jsme s eos chtěli definovat nejen to, co eos je, ale i to co není. Řídit klub po všemožných excelových tabulkách (v tom lepším případě) je ryzím projevem bafuňářství staré školy. Eos nabízí pravý opak – moderní aplikaci k efektivnímu řízení klubu, které nepřidělává práci, nýbrž šetří čas, peníze a nervy všem zainteresovaným. Jedná se o B2B kampaň, proto významná část komunikace a zbrusu nového webu je postavena také na dobrých zkušenostech spokojených zákazníků eos,“ vysvětluje Tomáš Janča.

www.eos.cz


publikováno: 19. 5. 2022, v rubrice Sport a wellness
Štítky: proti korupci

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+