Žijte jógu 2020! Vyzkoušejte oblečení LOLË! | Sport a wellness | Trendy zdraví


Žijte jógu 2020! Vyzkoušejte oblečení LOLË!

1. 11. 2019

Václav Krejčík je známý instruktor jógy a jeden z jejích největších propagátorů v České republice. I letos přišel se zajímavými novinkami: DVD, diářem a hlavně s jedinečnou knihou, která byla inspirovaná jeho cestováním po Indii. Václav představil své novinky v obchodě s oblečením kanadské značky LOLË, které se hodí nejen na cvičení, ale i na běžné nošení. Je vyrobené jak z přírodní bavlny, tak především z recyklovaných materiálů.

DVD Powerjóga pro každý den

Tentokrát Václav Krejčík natočil pro vaši domácí praxi dvojDVD i jeho on-line verzi Powerjóga pro každý den, kde s ním najdete 10 sekvencí od vinjása jógy po relaxaci. Zapojili se i kolegové Katka Bílková a Jakub Šamberger.

Diář Žijte jógu 2020 – Plňte si své sny

Při cestách na Havajské ostrovy Václava Krejčíka vznikal diář pro rok 2020 „Plňte si své sny“. Má flexibilní vazbu, formát menší než A5, dostatek místa pro poznámky a zápisky povinností, motivační citáty a také krásné fotky z Havaje.

Kniha Indická ulice, aneb hledání štěstí

Kniha „Indická ulice aneb hledání štěstí“ je věnovaná hloubání uvnitř sebe sama, emocím poznávání a prožitkům z indických ulic, uliček a zákoutí… Jde o cestopisnou knihu, ve které líčí autor své zážitky, které nebyly občas příjemné. Poprvé jde o knihu, která není věnována cvičení, ale přináší jógovou filozofii v žité formě.

V obchodě s oblečením značky LOLË

Ať už cvičíte jógu, běháte nebo chodíte na procházku, oblečení kanadské značky LOLË si zamilujete. O jeho věhlasnosti hovoří i fakt, že v něm ráda cvičila jógu i vévodkyně ze Sussexu – Meghan Markle.

Jedinečný a designový koncept obchodu nabízí kromě relaxační zóny, kde můžete načerpat energii, oblečení na jógu, sport a především volný čas pro moderní aktivní ženu. Materiály jsou z přírodní bavlny a především recyklovaných materiálů.

Proč nosit LOLË?

Stačí jednou vyzkoušet LOLË materiály, pocítit je na svém těle a oblečení pro aktivní ženu už nesundáte. Budete se cítit výjimečně, stejně jako je výjimečná i žlutá barva, která nese LOLË jógovými sály, sportovními centry, ulicí a kanceláří…nechte rozzářit sebe a svůj šatník s novou kanadskou značkou oblečení pro volný čas, jógu a sport – LOLË.

  • Ve značkovém obchodě LOLË na adrese Karolíny Světlé 19 v Praze 1 je nakupování zážitkem. Nakoupíte, posedíte nebo navštívíte LOLË Meet Up. Multifunkční obchod umožňuje setkávání (Meet Up), ve kterých se můžete inspirovat nejlepšími jógovými instruktory a mnohými výjimečným lidmi v meditaci a pránájámě, poslechnout si přednášku, tvořit a uvolnit se! LOLË Meet Up (setkávání), které každý měsíc otvírá srdce každého, kdo vstoupí.

www.lolestore.cz


publikováno: 1. 11. 2019, v rubrice Sport a wellness
Štítky: jóga, knihy

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+