Zůstaňte fit i při práci z domova | Sport a wellness | Trendy zdraví

Zůstaňte fit i při práci z domova

15. 12. 2021

V poslední době pracuje stále víc lidí z domova. S tím se bohužel pojí také časté přibírání na váze. Přebytečným kilům lze předejít pravidelným cvičením, díky kterému zůstanete zdraví a fit. O tipy, jak se i v této složité době udržet v kondici a vyhnout se přitom stereotypu, se podělila Samantha Clayton, fitness expertka společnosti Herbalife Nutrition.

Vyzkoušejte online lekce zdarma

Pravidelné cvičení v kombinaci se zdravou stravou zlepší vaši celkovou pohodu a složení těla a bude mít pozitivní dopad na vaše sebevědomí. Bezplatná online cvičení nabízejí možnost věnovat se tréninku, kdykoli se vám to bude hodit.

Objevujte novou hudbu

Není nad novou povzbudivou muziku, která vám dodá odhodlání vstát z gauče, vydat ze sebe všechno na běžícím pásu nebo zvládnout těžký silový trénink. Stahujte si nové písničky, sdílejte playlisty s přáteli nebo osvěžte svou stávající hudební knihovnu. Jde o snadný způsob, jak se při cvičení vyhnout stereotypu a nudě.

Vyzkoušejte posilovací gumy

Posilovací gumy jsou dostupné v různých stupních odporu a jsou skvělé k rozehřátí boků, hýždí a zad. Můžete je využít také pro krátké a efektivní odporové cvičení.

Skákejte přes švihadlo

Švihadlo je starý dobrý způsob, jak se rozehřát a zvýšit tepovou frekvenci. Desetiminutové rozskákání před tréninkem pomáhá předcházet zraněním. Můžete také skákat v intervalech, a švihadlu se s přestávkami věnovat po celý trénink. „Vše, co při práci z domova uděláte pro své tělo, se vám vrátí. Přemýšlejte o každém správném rozhodnutí jako o daru, který dáváte sami sobě,“ dodává Samantha Clayton.


publikováno: 15. 12. 2021, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+