Adventní kalendář plný originálních sladkých překvapení a krém místo rohlíčků | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Adventní kalendář plný originálních sladkých překvapení a krém místo rohlíčků

20. 11. 2023

Čekání na Ježíška bývá v rodinách hlavně pro děti zdlouhavé, ale nemusí. Můžete si ho zpříjemnit úžasným Adventním kalendářem BigBoy a budete určitě litovat, že už na vás po 24. prosinci nebude čekat žádné další překvapení. Pečete každý rok vánoční cukroví? Ruku na srdce, nebylo by lepší vzácný čas strávit s blízkými a mlsat na Vánoce trochu jinak? Společné sladké chvilky si můžete totiž užívat s neodolatelnými limitkami BigBoy!

24 lákavých adventních překvapení v kalendáři

Lyofilizované ovoce v nejkvalitnější čokoládě, oblíbené ořechové krémy, tyčinky a další dobroty na vás budou čekat každý den. Díky originálnímu designu si navíc z adventního kalendáře vytvoříte roztomilou vánoční dekoraci v podoě vánočního stromečku, kolem kterého pak budete mlsně kroužit a těšit se na druhý den. Co nového asi přinese další tajemná krabička?

Koupíte na www.bigboy.cz

Speciality BigBoy jsou letos inspirovány nejoblíbenějšími druhy vánočního cukroví. Tradice je tradice, takže Vanilkový rohlíček na svátečním stole rozhodně nesmí chybět. Jenže tenhle je tak trochu netradiční. Jí se totiž lžičkou! Krásně po vanilce voní ale stejně a věřte, že jeden „kousek“ stačit nebude. Vždyť to znáte

Sladký med můžete použít nejen do perníčků. Hlavní roli hraje v oblíbeném Medovníku. Ten ze skleničky chutná přímo pohádkově, takže na vánoční stres zapomenete jako mávnutím kouzelného proutku.

Co by to bylo za Vánoce bez kokosového ořechu? Proteinový krém s pořádnou dávkou kokosu a mandlí potěší i každého sportovce. Ochutnejte novinku BigBoy Čo ty kokos!

Koupíte na www.bigboy.cz

Přece jen trváte na klasickém vánočním cukroví?

Máme tip i pro „nenapravitelné“ hospodyňky. Překvapte letos rodinu a přátele a dodejte pečení ten správný šmrnc. Stačí malá změna! Zkuste třeba marmeládu nahradit skvělým ořechovým krémem BigBoy (co říkáte na pistácie?). Nebo se rovnou mrkněte pro inspiraci na recepty na stránce www.bigboy.cz


publikováno: 20. 11. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: čokoláda, ořechy, sladkosti, Vánoce

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+