České jablíčko vás nezklame | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

České jablíčko vás nezklame

13. 11. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jablka používaná k výrobě Fit sušených jablečných kostiček a kroužků se pěstují v podhůří Jeseníků.

Výherci: Alena Pišanová, Dáša Štajgrová, Štěpán Vaverka

Jablko je u nás jedním z vůbec nejpopulárnějších druhů ovoce. Milujeme jeho svěží chuť, ale nezanedbatelné jsou také jeho zdravotní a dietetické benefity. Ne nadarmo se říká, že kdo sní alespoň jedno jablko denně, k tomu nikdy nechodí lékař. Chtěli byste mít české jablko vždy po ruce? Tak si k příštímu nákupu nezapomeňte přidat nejen čerstvé plody, ale i Sušené jablečné kostičky nebo kroužky značky Fit. Díky praktickému balení si je snadno dáte do kabelky, do batůžku na výlet, do šuplíku v kanceláři nebo přihrádky v autě.

Křupavá pochoutka plná vitaminů

Fit Sušené jablečné kostičky a kroužky pod značkou Fit vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Samotný výrobce je zárukou vysoké kvality, neboť na český trh již déle než 30 let přináší chutné cereální tyčinky, jejichž základem jsou sušená jablka. Sušené jablečné kostičky a kroužky jsou vyrobené z kvalitních českých jablek pěstovaných** v ovocných sadech společnosti v podhůří Jeseníků**. Ovoce je následně velmi šetrně zpracováváno ve vlastní sušárně, aby si zachovalo svoji vynikající chuť a maximální možný obsah cenných látek. Na výrobu 100 gramů produktu je použit plný jeden kilogram čerstvých jablek. Díky speciální technologii si zpracované plody v sušeném stavu ponechávají nejen všechny své benefity, ale i příjemnou křupavost.

Proč si na jablíčkách pochutnávat každý den?

Jablka regulují trávení, mají detoxikační a regenerační účinky. Příznivě působí na naši imunitu, a dokonce dokážou bojovat proti infekcím a zlepšovat naši náladu. Obsahují velké množství vitaminů a dalších látek cenných pro tělo i mysl, jako je železo, fosfor, draslík, hořčík, vápník, vitamin C, nenasycené mastné kyseliny, karoten a vlákniny. Obsahují také pektin, který na sebe váže přebytečné tekutiny a toxické látky a odvádí je z těla ven.

Je tedy jasné, že jablka pod svým obyčejným zevnějškem skrývají opravdu mnoho. Díky Fit Sušeným jablečným kostičkám a kroužkům si můžete výbornou chuť a benefity jablek dopřávat vždy a všude. Hodí se nejen na přímou konzumaci ve formě svačiny, ale také na různé sladké pokrmy teplé a studené kuchyně, do jogurtů či na pečení.

Tak neváhejte a vyzkoušejte české jablko v netradiční podobě. V prodeji je u běžných prodejnách potravin.

Informace najdete na www.tycinkafit.cz

Soutěžní otázka

Kde se pěstují jablka používána k výrobě Fit sušených jablečných kostiček a kroužků?

a) na Lipně

b) v podhůří Jeseníků

c) v Německu

Tři výherci, kteří do 27. 11. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží mix tyčinek Fit. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením jablka.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 13. 11. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: intimní zdraví, ovoce, svačina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+