Cukroví i dárky | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Cukroví i dárky

2. 12. 2022

Advent znamená i maraton příprav a také kupování dárků nabírá na obrátkách. Zkuste navštívit některou z prodejen Moje Kredenc. Najdete je v Břevnově, na Flóře či na Vinohradech. Tady všude může každý nakoupit produkty vysoké kvality a za příznivé ceny. Farmářské produkty, home made pečivo, gourmet kousky z Evropy. To vše lze nalézt v pobočkám Moje Kredenc.

Moje Kredenc má vlastní pekárnu a jako každý rok, nabízí krabičku mixu cukroví 600 g za 650 Kč. V krabičce se nachází Klasické linecké s marmeládou, Pistáciové linecké s lískooříškovým krémem, Kakaové linecké s kokosovým krémem, Vanilkové rohlíčky s vlašskými ořechy. Novinkou letošního roku jsou kromě osvědčených druhů i novinky. Kokosové kuličky s mandlí, medovníkové kuličky a vosí hnízda jistě mile překvapí. Cukroví lze i volit po jedno druhovém balení kokosek nebo pusinek. Výhodou je, že nemusí být žádné předobjednávky. Stačí pouze v období adventu zajít do jedné z provozoven a cukroví si koupit.

Vánoce jsou i o dárcích. Vouchery, poukazy a balíčky s nápadem jsou trendem posledních let. Co takhle zajít do Moje Kredenc a vybrat si delikatesy na míru obdarovanému. Vyškolený personál zabalí vybrané produkty do dřevěné bedýnky dle objemu produktů. V závěru člověk odchází s dárkem plným dobrot na míru, které vždy potěší a nic nezůstane nevyužito. Žádná platba za zabalení samozřejmě není. Moje Kredenc na tomto svou filozofii nestaví a ani v novém roce nebude.

www.mojekredenc.cz


publikováno: 2. 12. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: cukroví, nákupy, Vánoce

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+