Doplněk nejen pro vegany | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Doplněk nejen pro vegany

29. 8. 2018

Veganství je druh stravování, filozofie a životní styl, který odmítá konzumaci a zpracovávání veškerých živočišných produktů.Pro někoho je to životní směr v návaznosti na etiku současného světa a krutého zacházení se zvířaty, pro někoho může být jen občasné zpestření jídelníčku a zdravé stravy, které je rozhodně zdraví prospěšné a svou funkci vykoná i při různých půstech či dietách.

Víte,co jak nahradit?

Ať už je to tak nebo tak, je to velmi rozsáhlá kapitola z hlediska správné výživy a doplnění veškerých živin důležitých pro vaše tělo. Není to jen o tom vypustit ze stravy živočišné produkty, to rozhodně ne, to by mohlo být velmi nebezpečné pro zdraví. Je potřeba trochu zapátrat a živočišné potraviny nahradit rostlinnými, případně vhodnými doplňky stravy. Dodržovat vyvážený příjem kvalitních proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů. Je potřeba se více zaměřit na příjem vápníku, selenu, železa, vitamínu B12 a Omega 3 mastných kyselin.

Chce to čas

Jedním z dalších úskalí dodržování různých druhů stravování je nedostatek času. Často se dostáváte vlivem okolí a zrychlené doby do situací, kdy nemáte čas se kvalitně a v klidu najíst nebo si nachystat jídlo na další den. Pozor na to, abyste nesklouzly v těchto dnech k tomu, že si dojdete na jídlo do fast foodu. Hranolky jsou sice veganské, nicméně to nebude ta správná volba pro váš zdravý životní styl a kvalitní vyváženou stravu.

Vyzkoušejte koktejl Chia Shake Vegan Protein

Revoluční náhrada jídla, kterou vykouzlíte během několika vteřin za každých podmínek a která výživově pokryje 1/5 vašeho denního příjmu. Veganský shake je bohatý na veškeré potřebné látky od esenciálních olejů po minerály. Obsahuje celou řadu nepostradatelných vitamínů, jako například vitamín C, D, B12, vápník, selen. Dále pak kvalitní rýžový a mandlový protein, omega 3 mastné kyseliny a vysokou dávku železa, které je zásadní součástí veganské výživy, důležité pro podporu tvorby krvinek a svalstva. To, a ještě mnohem více najdete na chiashake.cz. Česká značka, která se zabývá revolučním způsobem stravování v oblastech nejoblíbenějších trendů dnešní doby – keto dieta, zdravá strava, fitness a vegan. Naučte se zdravě jíst i hubnout!

  • Chia Shake Vegan Protein k dostání ve dvou velikostech a třech příchutích na www.chiashake.cz

publikováno: 29. 8. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, sója, vegetarián

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+