Doplňte vitamin D z vajec Dr. Vejce | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Doplňte vitamin D z vajec Dr. Vejce

22. 6. 2020

Vejce hraje v české kuchyni nezastupitelnou roli. Jsou jednou ze základních surovin a milujeme je ve všech myslitelných podobách, ať už míchaná, volská, ztracená nebo důmyslně ukrytá ve španělských ptáčcích. V mnoha případech o nich ani nevíme, to třeba v bábovce, bublanině či palačinkách. A v nadýchaných pusinkách jsou naopak nepostradatelnou složkou.

Důležitý vitamin

Využijte jejich širokého uplatnění v kuchyni k doplnění chybějícího vitaminu D. Vajíčka Dr. Vejce mají 4× vyšší hodnoty vitaminu D než běžná vejce. K dosažení doporučené denní dávky „déčka“ vám stačí 2 Dr. Vejce.

Pro lidský organismus je vitamín D velmi důležitý a bohužel ne vždy platí, že pro jeho dostatečnou tvorbu stačí pobývat venku. Abychom měli vitamínu D dostatečné množství, je dobré ho doplňovat i z potravin. Vitamin D přispívá v těle k normálnímu využití vápníku a fosforu, udržení hladiny vápníku v krvi, stavu kostí, činnosti svalů, zubů, funkci imunitního systému. Zvýšené množství vitamínu D v Dr. Vejcích je dáno speciální skladbou krmení na přírodní bázi.

  • K dostání na Rohlik.cz a v Billa (cena: 59,90 Kč / 15 ks)

www.drvejce.cz


publikováno: 22. 6. 2020, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, vejce, vitaminy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+