Iconická kolekce českých výrobků, která dělá radost dvakrát! | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Iconická kolekce českých výrobků, která dělá radost dvakrát!

21. 4. 2021

Nová značka ICONIC by Tatiana, za kterou stojí Taťána Gregor Brzobohatá, spouští prodej unikání kolekce čokolády “Chocolate Therapy by Tatiana”, speciální výběrové edice kávy “Iconic Coffee by Tatiana” a luxusních svíček “Iconic Moments by Tatiana”. Zároveň jde o propojení dvou neziskových organizací. Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která pomáhá seniorům, se v tomto projektu spojila s neziskovou organizací Revenium, která pomáhá najít lidem s postižením profesní uplatnění.

Vynikající čokoláda

Taťána G. Brzobohatá ke spolupráci oslovila pražskou čokoládovnu STEINER & KOVARIK, se kterou vytvořila speciální edici Chocolate Therapy by Tatiana. Unikátní výběr nejlepší čokolády podle sedmi čaker, sedmi nálad a na sedm dnů. Brněnský KRAB, který vytvořil luxusní svíčku Iconic Moments by Tatiana ve skle a s dřevěným knotem, na jejichž ruční výrobu se používají ty nejkvalitnější materiály s vůní lískového oříšku, gerania, kůže, šafránu, vanilky a kadidla. A v neposlední řadě také neziskovou organizaci Revenium, která stojí prostřednictvím svého sociálního podniku NATURPARK 12 za speciální edici výběrové kávy Iconic Coffee by Tatiana.

„K mé kolekci ICONIC by Tatiana nyní dopisuji i moji první knihu “Pokračování příště” která podpoří i seniory nadace Krása POMOCI. Každý, kdo si objedná knihu s osobním věnováním, tak přispějte na pomoc seniorů,“ dodává Taťána G. Brzobohatá.

Spolek Revenium nejenže vytvořil pro kolekci ICONIC by Tatiana speciální edici výběrové kávy, ale pro Taťánu Gregor Brzobohatou kompletně vyvinul a obsluhuje e-shop a stará se o logistiku produktů.

Dejte se kávu

„Navázání užší spolupráce s Reveniem pro mne bylo logickým krokem. Nejen proto, že jsem se primárně zamilovala do jejich kávy, ale především, že mohu prostřednictvím ICONIC kolekce pomoci druhým. Pražírna NATURPARK 12 sídlí v srdci CHKO Kokořínsko, logistika Revenia v Mělníku. A jsou to místa, kde je největší míra nezaměstnanosti lidí se zdravotním postižením, takže pomoc tam dává o to větší smysl,“ říká Taťána G. Brzobohatá.

Revenium je neziskovou organizací, která si na svoje aktivity vydělává odbornou činností, poskytováním služeb a vlastní výrobou. Jedním z příkladů výroby je projekt NATURPARK 12, který je unikátní pražírnou výběrové kávy. V čem je unikátní? Nejen, že pracuje s těmi nekvalitnějšími zrny z malých farem z celého světa. Ale jeho tým tvoří převážně lidé se zdravotním postižením. Revenium dává práci téměř padesáti lidem na sedmi místech Česka. A většina z nich má právě nějaké zdravotní znevýhodnění či postižení.

A co tato spolupráce s Taťánou G. Brzobohatou znamená pro Revenium? To doplňuje Hana Potměšilová, předsedkyně představenstva Revenia. „Dlouhodobě se snažíme spolupracovat s předními českými designéry a veřejnosti ukazovat, že výrobky, za kterými stojí lidé se zdravotním postižením, mohou být kvalitní a konkurenceschopné. Nesnažíme se v lidech vyvolávat emoci prostřednictvím lítosti a potřeby pomoci. Občas se nám stává, že lidé nevěří tomu, že za našimi produkty skutečně lidé s postižením stojí. Kvůli jejich kvalitě a neotřelému designu. Proto jsem ráda, že jsme s Taťánou navázali spolupráci nejen s naší kávovou výběrovou speciálkou, ve kterou tvoří zrna z jedné z nejlepších oblastí Brazílie pohoří Mantiqueira, ale zajišťujeme kompletní chod e-shopu a logistiky.“

Kolekce ICONIC by Tatiana bude průběhu letošního roku rozšířena o další ryze české produkty. Můžeme se těšit například o diář a další ryze české produkty.

Další informace na https://iconictatiana.cz/ a https://www.naturpark12.cz/iconic


publikováno: 21. 4. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: čokoláda, charita, káva, senior

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+