Kouzlo hotových rostlinných jídel | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Kouzlo hotových rostlinných jídel

12. 1. 2024

Nedostatek sluníčka a všudypřítomná respirační onemocnění dělají z první části roku jedno z nejnáročnějších období. Jednou z cest, jak organismu pomoci tyto měsíce překonat, je i drobná změna jídelníčku. Zkuste dát šanci rostlinné stravě! Obsahuje velké množství vitaminů, minerálů a kvalitních tuků a dodává mu vlákninu a komplexní sacharidy. Vykouzlete si doma i v práci rychlý a chutný rostlinný oběd ze sortimentu prodejen Albert. Příjemně vás překvapí třeba polévky Nature‘s Promise v bio kvalitě nebo hotové veganské omáčky na těstoviny.

Veganské bio polévky pro dva

Veganské bio polévky značky Nature’s Promise vás pořádně zahřejí a potěší bohatou a přirozenou chutí, která stojí na surovinách z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Rajčatová polévka Nature’s Promise Pomodoro nadchne milovníky italských chutí. Její základ tvoří bio rajčata plná slunce, bazalka a extra panenský olivový olej, což je kombinace, která vás při prvním soustu přenese na jih od Alp. Ze stejného typu kuchyně vychází i bohatá zeleninová polévka Nature’s Promise Minestrone. Perfektně vyladěná kombinace brambor, mrkve, černého zelí, cizrny, výtečných fazolí Borlotti a obilovin vám na talíř přinese zeleninovou explozi chutí a dokonalý výživný oběd v jednom. Za objevení stojí také polévka Nature’s Promise Cavolo nero s černým zelím, zeleninou, bílými fazolemi, rozmarýnem či šalvějí.

Rostlinné bio polévky pro jednoho

Pokud byste si veganskou polévku raději dopřáli v menší porci, nesmíte minout dva druhy bio rostlinných polévek v balení po 220 g. První je Nature’s Promise Italian taste s výraznou chutí rajčat doplněných o sedm druhů zeleniny a italské bylinky, jako je bazalka, tymián nebo oregano. Druhá nabízí kořenitou chuť Indie, jak už napovídá její název Nature’s Promise Indian taste. Připravte se na orientální zeleninové tóny obohacené o banánové pyré, pastinák a samozřejmě i výrazné koření.

Bio omáčky

Z nabídky prodejen Albert určitě vyzkoušejte také hotové veganské omáčky. Nature’s Promise Veggie Mexican taste se skvěle hodí k rýži, a jak je pro mexickou kuchyni typické, je pořádně pikantní a plná luštěnin. Exotická chuť omáčky Nature’s Promise Veggie Oriental taste je zase inspirovaná Asií a je založena na sóji a sójové bílkovině se zeleninou. Intenzivní vůni Itálie pak nabízí omáčka Nature’s Promise Veggie Italian taste či pomazánka Nature's Promise Bio s rajčaty a bazalkou, která se skvěle hodí k pečivu i k těstovinám. Všechny zmíněné omáčky jsou v prvotřídní bio kvalitě, a navíc neobsahují lepek.


publikováno: 12. 1. 2024, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: bio, nákupy, oběd, polévka, večeře, vegan, vegetarián

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+