Letní pohodu dokreslí kokosová řada Alpro | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Letní pohodu dokreslí kokosová řada Alpro

28. 5. 2018

Blíží se horké léto a s ním doba dovolených, odpočinku a cestování. Nic nedoplní chvíle pohody tak jako vychlazený nápoj nebo dokonalá letní pochoutka. Pro chutě exotiky, které dovolenkovou atmosféru dokreslují, není třeba chodit daleko, kokosová řada Alpro je tou pravou volbou! Alpro nabízí řadu čtyř kokosových nápojů, které jsou skvělé samotné, nejlépe dobře vychlazené, ale i v různých kombinacích.

Nádech exotiky

Kromě oblíbených smoothie se z nich dají vykouzlit i další neodolatelné pochoutky. Když je řeč o pochoutkách, je třeba zmínit i lahodný kokosový dezert Alpro, který se těší velké oblíbenosti. Nádech exotiky a letní pohodu dodá i rostlinná alternativa jogurtu Alpro s kokosem. Není možné opomenout ani kokosovou alternativu smetany na vaření, která pozvedne mnoho pokrmů do nebeských výšin. Kokosové výrobky Alpro jsou 100% rostlinné, přirozeně bezlaktózové a bezlepkové. Mají nízký obsah kalorií, což potěší zejména ty, kteří si udržují štíhlou linii, ale zároveň se nechtějí vzdát oblíbených pochoutek. Jsou navíc lehce stravitelné a jsou obohaceny o vápník a vitaminy.

Pro milovníky kokosu

Letošní žhavou Alpro novinkou je kokosový nápoj Alpro Intense, který se vyznačuje intenzivní kokosovou chutí podobnou kokosové vodě. Díky unikátní, čerstvé chuti kokosu je nový kokosový nápoj skvělý samotný i do smoothie kombinací. Nadchne všechny opravdové milovníky kokosu. K dostání v prodejnách Ahold, Rossmann a Makro.

Oblíbenou kokosovou stálicí je kokosový nápoj Alpro Original s kapkou rýže pro ještě větší osvěžení. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Je k dostání ve dvou baleních – litrovém pro maximální požitek pro celou rodinu nebo vícenásobné kokosové hodování a čtvrtlitrovém pro dokonalou svačinku kdykoli a kdekoli. Litrové balení lze za doporučenou cenu 69,90 Kč pořídit v sítích prodejen Ahold, Tesco, Billa, dm Drogerie, Globus, Kaufland, Rossmann a Makro. Malé balení kokosového nápoje Alpro Original lze najít na pultech prodejen dm Drogerie, Rossmann a Tesco.

Na exotické kokosové vlně se lze vézt během celého dne

S kokosovou alternativou smetany Alpro Coconut Cuisine je možné připravit senzační oběd i večeři. Je skvělá pro přípravu lahodných asijských pokrmů. Příjemně překvapí v kombinaci s nejrůznějšími polévkami. Chuťové pohárky potěší i z ní připravené dezerty. Vyznačuje se lehkou, a přitom plnou a příjemnou chutí. Má o 30 % méně tuku než jí podobné produkty dostupné na trhu. Neobsahuje živočišné tuky a je snadno stravitelná. Její další velkou výhodou je i praktický uzavíratelný obal. Díky němu si lze připravit kokosové dobroty z části smetany a zbytek uchovat v lednici pro další plánované kokosové hody. Lze pořídit v prodejnách Ahold, dm Drogerie, Globus, Tesco a Makro.


publikováno: 28. 5. 2018, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, sója

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+