Máte už koupené mlsání na Mikuláše? | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Máte už koupené mlsání na Mikuláše?

3. 12. 2012

Zahoďte všechny starosti za hlavu a nechte se zlákat kouzlem vánoční atmosféry, ke kterému jistě přispěje i bohatá nabídka nejnovějších vánočních cukrovinek od společnosti Kraft Foods. Tady jsou tipy na překvapení do mikulášské nadílky či pro vánoční čas.

Piškotový méďa ve vánočním kabátě

BeBe Brumík ve speciálním vánočním balení obsahuje 10 kousků oblíbených medvídků (30 g) s čokoládovou náplní a potěší každého malého rošťáka, který už se nemůže dočkat nadílky od Ježíška. Na zadní straně balení najdou děti také adventní kalendář s veselými říkadly, aby jim odpočítávání dnů do vytouženého Štědrého večera rychleji uteklo.

Čertovský Brumík

Podle toho, jak byly děti hodné, jim mohou maminky do mikulášského balíčku nadělit také Brumíka, který se převlékl buď za čerta, nebo za Mikuláše. Balení s designem Mikuláše obsahuje tři Brumíky s mléčnou náplní. Vzadu na krabičce najdou malí rošťáci navíc návod, jak si s pomocí rodičů vytvořit a namalovat andělíčka. Balení s čertem v sobě naopak ukrývá tři čokoládové Brumíky a na zadní straně krabičky najdou děti návod, jak si z papíru vytvořit ozdobu ve tvaru vánočního stromečku.

Zahřejte se šálkem lahodné kávy

Novinka Jacobs Krönung Millicano v sobě spojuje jednoduchost přípravy rozpustné kávy a plnou chuť a vůni kávy mleté. Nechte se zlákat touto novou generací rozpustné kávy a dopřejte si ji třeba k cukroví po štědrovečerním kaprovi. Pokud si tuto kávu zakoupíte, dostanete exkluzivně ve vybraných obchodech v předvánočním období jako dárek lahodné pralinky Milka Crispello.

Překvapte vaše blízké vánoční Tatianou

Pro všechny milovníky klasické Tatiany v mléčné čokoládě s nugátovým krémem a celým lískovým oříškem uvnitř máme překvapení. Tatiana se převlékla hned do dvou originálních designů. Elegantní balení se dvěma 129gramovými Tatianami uvnitř věnujte k Mikuláši třeba mamince, balení s motivem Mikuláše zase jednoznačně ocení malí nezbedové.

Milka Adventní kalendář

Klasický vánoční kalendář s okénky, ve kterých děti objeví figurky z té nejjemnější čokolády z alpského mléka s mléčnou náplní nebo čistě z mléčné čokolády. Pod každou čokoládou je navíc veselý obrázek.

Rozsviťte si své Vánoce

Jedinečnou vánoční atmosféru u vás doma vykouzlíte také s roztomilými světýlky v podobě andělíčka, zvonečků nebo roztomilého sněhuláka od Kraft Foods. Získáte je, když si koupíte od poloviny října do začátku prosince 2012 vybrané výrobky značky Milka, Jacobs Krönung nebo Zlaté. Pak už si svá světýlka jen nalepíte do oken a můžete začít vyhlížet Ježíška s pytlem plným dárků. Detailní pravidla této promoční akce se dozvíte přímo v obchodech. Tak na nic nečekejte a rozsviťte si Vánoce!


publikováno: 3. 12. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dárek, dítě, nákupy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+