Minerálky, které pomohou zahnat stres a zlepšit soustředění | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Minerálky, které pomohou zahnat stres a zlepšit soustředění

25. 9. 2023

Značka Magnesia představuje dvě novinky – funkční ochucené minerální vody Magnesia Plus ve variantách ANTISTRESS a FOCUS. Obě vycházejí z přírodní jemně perlivé minerální vody Magnesia s obsahem hořčíku. Novinky jsou obohaceny o vitaminy, minerály a výtažky z rostlin, které pomohou v situacích, kdy je potřeba lépe zvládat stres nebo podpořit soustředění. To vše s nízkým obsahem cukru a kalorií, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.

Pokud hledáte způsob, jak zvládat stres, skvělým pomocníkem je Magnesia Plus ANTISTRESS s příchutí šťavnatého manga a voňavé meduňky. Funkční ochucená minerální voda obsahuje vitamíny B1, B5, B6 a selen, které přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti.

Magnesia Plus FOCUS s příchutí maracuji a meduňky je obohacena o extrakt ze ženšenu a vitamíny B1, B3, B7 a zinek. Ty přispívají ke snížení míry únavy a k normálním rozpoznávacím funkcím. Díky tomu je varianta FOCUS vhodná v situacích, kdy se potýkáte s náročnými pracovními či studijními výzvami.

www.magnesia.cz


publikováno: 25. 9. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: minerály, nákupy, nápoje

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+