Na oslavy se hodí křupavé chipsy plné zeleniny | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Na oslavy se hodí křupavé chipsy plné zeleniny

22. 12. 2021

Přemýšlíte, co naservírovat přátelům a rodině, ale nemáte čas trávit hodiny přípravami v kuchyni? Zapomeňte na fádní tyčinky a doplňte slavnostní tabuli šesti různými druhy Enjoy Chips, které v sobě kombinují chutnou zeleninu a nezaměnitelné koření. Křupavé chipsy z mrkve, špenátu, dýně, řepy, papriky nebo rajčat nabízejí explozi chutí. To vše bez umělých barviv a pšeničné mouky.

Příznivci zdravého životního stylu se nemusí vzdávat oblíbené pochoutky v podobě chipsů. Česká značka Enjoy Chips vyrábějící v Itálii zeleninové snacky nabízí rozmanitou alternativu ke klasickým bramborovým lupínkům. Enjoy Chips v sobě snoubí nutričně bohatou zeleninu a bylinky. Živiny z nich si chipsy zachovávají díky jedinečné technologii, která je šetrná k výchozím surovinám, a zároveň zaručuje křupavost lupínků. Enjoy Chips vás rozhodně nudit nebudou, můžete si vybrat 6 druhů ve smažené verzi Gourmet a 6 druhů v pečené verzi.

„V Enjoy Chips najdete pouze přírodní ingredience. Nepoužíváme GMO suroviny, umělá dochucovadla nebo barviva. Pestré odstíny Enjoy Chips jsou způsobené pouze barvou výchozí zeleniny, na niž klademe vysoké nároky. Protože jedině z kvalitních surovin vyrobíte produkt, který nepotřebuje nijak vylepšovat,“ vysvětluje Michal Plesník, obchodní ředitel Enjoy Chips. Hlavní ingrediencí je vždy zelenina doplněná o brambory a špetku soli. Každý druh chipsů z řady Gourmet obsahuje 37 % zeleniny a více. V Gourmet řadě najdete neotřelé kombinace chutí, které budou vás a vaše hosty bavit i vzhledem a přirozenou barvou.

Červená řepa a máta – Milujete červenou řepu, ale nakládaná nebo pečená s kozím sýrem vás už omrzela? Zkuste ji v originální kombinaci s osvěžující mátou, která pozvedne nasládlou zemitost řepy do chuťových výšin.

Dýně a rozmarýn – Variabilní dýni jsme okořenili rozmarýnem, osmažili dokřupava a výsledkem je chutný snack perfektní pro každou příležitost.

Špenát a česnek – Což takhle dát si špenát v chipsech? Nestárnoucí duo špenátu a česneku se snoubí v křehké svačince, která k sobě knedlíky a maso rozhodně nepotřebuje.

Paprika a jarní cibulka – Paprika nemusí být jen kořením chipsů, ale jejich hlavní složkou! V kombinaci s jarní cibulkou si vychutnejte explozi paprikové chuti.

Mrkev a cibule – Ne nadarmo patří mrkev a cibule mezi nejpoužívanější zeleninové druhy vůbec. Nasládlá mrkev a pikantní cibule si spolu rozumí nejen v omáčkách, ale sluší jim to i v chipsech.

Rajčata a oregano – Létem vonící chipsy s rajčaty a oreganem vás nadchnou v jakémkoli ročním období. Rajčata navíc pochází od českých farmářů a jsou plná chuti díky zdejší péči.

  • zakoupíte na e-shopech Rohlik.cz, Kosik.cz, Aktin.cz, CountryLife.cz nebo v prodejnách Kaufland, Žabka, Sklizeno, Country Life a dalších.

publikováno: 22. 12. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: lahůdky, zelenina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+