Nespresso Boutique v Pařížské ulici v novém kabátě | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Nespresso Boutique v Pařížské ulici v novém kabátě

6. 11. 2012

Společnost Nespresso v Česku rozvíjí „kávovou kulturu“ již od roku 2006, kdy otevřela první vlajkový obchod, Nespresso Boutique v Praze v Pařížské ulici. V uplynulých týdnech prošel rekonstrukcí a v novém pojetí se otevírá milovníkům světa Nespresso v těchto dnech. Osloví vás nejen moderními, čistými prostory, ale také novou nákupní zónou.

Objednejte si zboží dopředu po telefonu

Těšit se můžete na inovativní butik s ještě více personalizovanými službami rozdělený do několika zón pro uspokojení rozličných potřeb zákazníků. Novinkou je například nová služba Pick-up, která se od zavedení uchytila a je hojně využívána. A v čem spočívá? Na zavolání vám profesionálně školení asistenti nachystají kapsle či jiné produkty z portfolia Nespresso a vy si je můžete vyzvednout v kteroukoli denní hodinu bez zbytečného čekání.

Pro členy klubu

„Rekonstrukcí jsme chtěli vyjít vstříc členům našeho Clubu, který se v posledních letech značně rozrostl, a původní butik již stěží dostačoval jejich přáním a potřebám. Abychom zvýšili pohodlí při nakupování, rozhodli jsme se změnit pojetí butiku, a tím zpříjemnit zážitek z nakupování,“ říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

  • Nespresso Boutique se nachází v Pařížské ulici 10 a je otevřen od pondělí do neděle všem milovníkům kvalitní kávy, designových kávovarů a doplňků.

publikováno: 6. 11. 2012, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: káva, nákupy, obchod

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+