Novinka pro fit den | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Novinka pro fit den

18. 6. 2021

Klíčem ke zdraví je nejen pravidelný pohyb, ale i odpovídající odpočinek, relaxace a především vyvážená strava. Kromě kvalitních a čerstvých surovin v podobě hlavních jídel nezapomínejte ani na pravidelné svačiny. S tím vám pomůže novinka na trhu – tyčinka Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj.

Chuť slaného karamelu

Tyčinku Fit SMOOTHIE vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, expert na chuťově a nutričně vyváženou svačinu, který na českém trhu působí již 30 let. Novinka Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj doplňuje aktuální kvarteto dalších příchutí a obohacuje jej o zajímavou chuť slaného karamelu. Tyčinka navíc obsahuje extrakt ze zeleného čaje – této ingredienci, oceňované tradičními kulturami, se připisuje spousta pozitivních přínosů. Patří mezi ně například blahodárný vliv na psychiku, stav kardiovaskulárního systému, a dokonce i zlepšení paměti.

Nesmíme zapomenout ani na povzbuzující složku v podobě kofeinu. Tyčinka se tak stane vaší malou záchranou, když potřebujete „nakopnout“. A to je v poslední době každou chvíli. Vhledem k obsahu kofeinu není vhodná pro malé děti ani těhotné ženy, ty však mohou bez obav sáhnout po některé z ovocno-zeleninových příchutí Fit SMOOTHIE. Kompaktní náplň všech 5 druhů tyčinek je ukrytá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se rozplývají na jazyku.

A proč si tyčinku Fit SMOOTHIE křupavé arašídy + zelený čaj oblíbíte? Kromě vynikající chuti je skvělým zdrojem postupně se uvolňující energie. Je dobrým společníkem pro sportovní aktivity, náročný den v práci, dlouhé cestování nebo prostě vždy, když si chcete zdravě zamlsat. Má vysoký obsah vlákniny, která podpoří správné trávení, i vitaminů, minerálů a stopových prvků. Navíc neobsahuje přidané cukry, ani palmový tuk.

  • v prodeji u všech hlavních prodejců potravin.

www.tycinkafit.cz


publikováno: 18. 6. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nákupy, svačina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+