Objevte kouzlo konjakových příloh | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Objevte kouzlo konjakových příloh

28. 12. 2020

Milujete těstoviny, ale často si je odepíráte kvůli udržení štíhlé postavy? Ať už vám nevyhovují jejich nutriční hodnoty nebo jen toužíte po odlehčení jídelníčku, vyzkoušejte konjakové těstovinové přílohy Slim Pasta. Jsou snadné na přípravu a sacharidů cukrů ani tuků se už obávat nemusíte.

Biopotravina Z Japonska

Konjak je tradiční asijská potravina používaná již po staletí v Japonsku. Konjak, který je využíván pro všechny Slim Pasta produkty, se pěstuje ve vysokých polohách a není tak intoxikován nebezpečnými látkami. I proto má Slim Pasta zaslouženě označení BIO kvality.

Konjakové těstovinové přílohy obsahují až o 94 % méně kalorií než běžné těstoviny. Vyrábí se z ovesné vlákniny a bio konjakové mouky a hodí se pro dietní režim, kdy chcete kalorický příjem udržet na uzdě a dosyta se najíst, i pro běžné odlehčení jídelníčku.„Slim Pastou můžete velmi jednoduše odlehčit svůj jídelníček, aniž byste měli pocit, že něco takového vlastně provádíte. Pokud se vám někdy stane, že jste v rámci dne odbočili od zdravého stravování a dopřáli si nějakou kalorickou bombu, tak to nemusí nutně znamenat hladovění po zbytek dne nebo dřinu v posilovně, abyste tento energetický příjem vykompenzovali. Stačí, když si třeba k večeři dopřejete např. restované konjakové nudle se zeleninou a kouskem masa,“ říká Monika Tělupilová, výživová poradkyně Slim pasta. Konjakové těstoviny také přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny, která snižuje pocit hladu a má velmi příznivé účinky při redukci hmotnosti i snižování cholesterolu. Neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Je proto vhodná pro diabetiky, celiaky, vegetariány, vegany, ale také pro lidi s intolerancí na laktózu.

Jak Slim Pastu připravit?

Díky neutrální chuti je možné Slim Pastu připravit na mnoho způsobů. Tuto zdravou, nízkokalorickou a nízkosacharidovou náhradu klasických těstovin můžete kombinovat se zeleninou na vegetariánský způsob, nebo s masem či rybami. Slim Pasta je vhodná také do polévek a na přípravu smoothies.

Slim Pastu si oblíbíte také díky snadné a rychlé přípravě, stačí jen vybrat variantu v nálevu či bez a formu přílohy. Vybírat můžete nudle, thajské nudle, fetuccine, tagliatelle, penne, špagety, lasagne, ale i rýži, či rýži na přípravu sushi.

  • Slim Pasta nabízí také hotová jídla či dresinky a omáčky vhodné pro slané i sladké pokrmy. Nakupovat můžete na www.slimpasta.cz, v hypermarketech Globus Kaufland či v síti drogerií dm a Rossmann.

publikováno: 28. 12. 2020, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: bio, hubnutí, večeře

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+