Obliba kombuchových nápojů raketově roste | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Obliba kombuchových nápojů raketově roste

25. 4. 2022

Český bio fermentovaný nápoj, Long Life Biotea, je vyrobený z organické vody z Plzeňského kraje, kombuchové houby a černého, zeleného nebo bílého čaje. Díky fermentaci obsahuje nápoj probiotika, enzymy, minerály, vitamíny a další tělu prospěšné látky.

Kombucha má řadu blahodárných účinků

Pravidelné pití kombuchy přispívá k detoxikaci jater, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém, pozitivně ovlivňuje trávení a metabolismus. A jak kombuchu zařadit do svého pitného režimu? Můžete si ji dopřát kdykoli během dne, ale pro podpoření jejího účinku je dobré ji pít ráno nalačno, kdy nastartuje metabolismus. Pro její maximální účinky je důležité pravidelné a dlouhodobé užívání, a to ideálně 240 ml denně. Můžete začít s nižší dávkou a postupně ji zvyšovat.

Kombucha s čajem od Long Life Biotea nabízí vyváženou a osvěžující chuť, kterou si rychle oblíbíte. Kromě různých druhů čajů totiž můžete ochutnat i další přírodní příchutě, jako je meduňka, heřmánek, broskev, citron, limetka, zázvor, aloe vera, malina a další.

Pro koho je kombucha určená?

Pít může kombuchu úplně každý. Hodí se pro všechny typy stravování či diet a je ideální i pro vegany. Samozřejmostí by měla být pro všechny vyznavače zdravého a aktivního životního stylu, sportovce, lidi s trávicími potížemi a slabší imunitou nebo prostě pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro svoje zdraví.

Kombuchu Long Life Biotea si můžete koupit Košík.cz


publikováno: 25. 4. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: byliny, fermentace, nákupy, nápoje

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+