Pět novinek z mexického světa restaurací Rancheros | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Pět novinek z mexického světa restaurací Rancheros

24. 4. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Zákazníci Rancheros mohou používat novou platební aplikací Alipay přes smart phone zařízení na Letišti Praha v Terminálu 1 a Terminálu 2.

Výherci: Věra Adamová, Jarosla Javorský, Anna Sladká

Svěží jarní větřík zavál i do mexických restaurací Rancheros několik zajímavých novinek. Milovníci této kuchyně se mohou těšit na pravé mexické snídaně nebo nové druhy čerstvých domácích limonád. Na své si přijdou také bezlepkoví jedlíci, pro které kuchaři Rancheros chystají delikatesy bez lepku.

Domácí limonády

Každé ráno připravuje Rancheros čerstvé domácí limonády! V Rancheros nenajdete žádné polotovary nebo sirupy. Limonády jsou totiž připravovány výhradně z čerstvých surovin. Osvěžit se můžete například citronovou nebo pomerančovou limonádou. Zahřívací zázvorová limonáda, která je oblíbená především v zimních měsících, je nyní nahrazena jarní detoxikační okurkovou.

Nová forma platby na letišti

S novou platební aplikací Alipay se setkají zákazníci Rancheros na Terminálu 1 i 2 letiště Václava Havla. Alipay je světovým lídrem v on line mobilních platbách a mimo Čínu toto řešení využívá více než 2 000 000 obchodníků. V roce 2016 vstoupila aplikace Alipay také do Evropy, a to s nabídkou řešení pohodlných plateb přes jakékoliv smart phone zařízení. Na straně obchodníka i turisty spočívá metodika v naskenování QR kódu nakupujícího a následném tisku platebního dokladu obchodníkem.

Snídaně v mexickém stylu

Svým zákazníkům vychází restaurace vstříc a vzhledem k jejich potřebám přináší nově snídaňovou nabídku. Vyzkoušet mohou například nejtypičtější mexickou snídani Huevos Rancheros, vegetariánské vaječné burrito nebo variantu se slaninou, omeletu na mexický způsob, quesadillas se sýrem nebo více tradiční lívance s čerstvým ovocem.

Rancheros myslí také na zákazníky s bezlepkovou dietou

Protože se tento zdravý fastfood snaží uspokojit chuťové buňky opravdu všech milovníků mexické kuchyně, přichází nově s několika bezlepkovými pokrmy. Zákazníci je najisto naleznou díky označení v podobě přeškrtnutého klasu. Pochutnají si třeba na kukuřičných tacos s masem, zeleninou a salsou dle výběru – od nepálivé avokádové pasty guacamole až po nejpálivější habanero.

Šťastné hodinky v Rancheros

Návštěvníci se mohou těšit na novinku v podobě takzvaných „Happy hours“. Každý den mezi 15 – 17 hodinou na ně bude čekat překvapení v podobě příjemných slev.

  • Rychlé občerstvení Rancheros založili čeští přátelé inspirovaní cestami po Mexiku a USA v roce 2012. Základním kamenem občerstvení Rancheros je čerstvost a kvalita jednotlivých surovin. Nabízí velký výběr tradičních mexických pokrmů přizpůsobených českým strávníkům. Všechna jídla se připravují přímo před zraky návštěvníků s možností výběru z několika druhů sals, smetany, masa, ochucené rýže a zeleniny. Heslem občerstvení Rancheros je „I rychle můžete jíst zdravě“. Autentickou mexickou kuchyni lze zažít již ve čtyřech provozovnách Rancheros – v obchodním Centru Černý Most, v pasáži obchodně administrativního komplexu Florentinum a na Letišti Praha v Terminálu 1 a Terminálu 2.

www.rancheros.cz

Soutěžní otázka

Kde mohou použít zákazníci Rancheros novou platební aplikací Alipay přes smart phone zařízení?

a) v obchodním Centru Černý Most

b) v pasáži obchodně administrativního komplexu Florentinum

c) na Letišti Praha v Terminálu 1 a Terminálu 2

3 výherci, kteří do 10. 5. 20117 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou 2 vouchery do rychlého občerstvení Rancheros. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Rancheros.


publikováno: 24. 4. 2017, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: cestování, fazole, gourmet, nákupy, restaurace, rychle na talíř

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+