Pochutnejte si na bezlepkových tyčinkách Fit | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Pochutnejte si na bezlepkových tyčinkách Fit

9. 6. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Bezlepková tyčinka Fit go má 3 příchutě.

Výherci: Anna Pytlíková, Josef Novotný st., Jiřina Kotryová

Lepek je v poslední době hojně diskutovanou složkou stravy. Počet lidí s nesnášenlivostí lepku, tzv. celiakií, nebo alergií neustále stoupá. Dobrou zprávou ale je, že nabídka bezlepkových potravin na našem trhu se kontinuálně rozrůstá. Ti, co se rozhodli, ať už dobrovolně nebo ze zdravotních důvodů, lepek ze stravy vyřadit, tak mají poměrně širokou možnost výběru. A víte, že bezlepkově se dá i mlsat? Vyzkoušet můžete třeba bezlepkové tyčinky Fit od české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

V souladu s nejnovějšími výživovými trendy

Tyčinky Fit zdravý, nutričně vyvážený pamlsek, jsou vyrobené z prémiových surovin přírodního původu a neobsahují přidané cukry a tuky. Mají vysoký podíl vlákniny, která blahodárně působí na naše trávení i celkovou kondici organismu. Najdeme v nich také vitaminy, minerály a cenné stopové prvky. Tyčinky jsou zdrojem kvalitní, postupně se uvolňující energie, což z nich činní dokonalou svačinu pro každý den. Oceníte je také při sportu nebo náročném výletu pro rychlou regeneraci sil.

Jako stvořené pro mlsání bez výčitek!

Zajímavými příchutěmi vás nadchnou přirozeně bezlepkové tyčinky Fit Smoothie. Nabízejí tři varianty, originálně kombinující různé druhy ovoce a zeleniny, jako je červená řepa, rebarbora, mrkev, černý rybíz nebo pomeranč. Extra dávku energie vám poskytnou dvě příchutě s pravou čokoládou, kofeinem a extraktem ze zeleného čaje v kombinaci s křupavými arašídy nebo lískovými ořechy.

Zcela bezlepková je také tyčinka Fit go, vyrobená z extrudované kukuřice. V nabídce jsou tři různé příchutě: kakao, rybíz s jogurtovou polevou a jahoda s jogurtovou polevou. Bezlepkovou variantu najdeme rovněž u oblíbené klasiky na českém trhu, cereálních tyčinek Fit müsli. Tyčinka Fit müsli pomerančová v kakaové polevě je vyrobena z extrudované kukuřice, sójových vloček a kukuřičných lupínků, v kombinaci se sušeným ovocem.

Pokud musíte nebo chcete mlsat bezlepkově, určitě při svém dalším nákupu nezapomeňte na tyčinky Fit. Nechybí v nabídce všech hlavních maloobchodních prodejců potravin.

Detailní informace o produktech na: www.tycinkafit.cz

Soutěžní otázka

Kolik příchutí má bezlepková tyčinka Fit go?

a) 5

b) 3

Tři výherci, kteří do 26. 6. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s tyčinkami FIT. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením bez lepku.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 9. 6. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: celiakie, lepek, sladkosti, zdravá strava

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+