S tyčinkami Fit budete ve formě i mimo plavkovou sezónu | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

S tyčinkami Fit budete ve formě i mimo plavkovou sezónu

28. 11. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Dvě novinky tyčinky Fit SMOOTHIE s příchutí obsahují kofein.

Výherci: Nikola Kováčiková, Eliška Jeníčková, Ladislav Červinek

Také jste na sebe v plavkové sezóně přísnější? S vidinou letního odhalování více sportujete, lépe se stravujete…a na podzim vaše odhodlání pomalu upadá? Zkuste to letos udělat jinak, abyste byli před dlouhou zimou fit a ve formě. Využijte krásného počasí k aktivnímu pohybu, zařaďte do jídelníčku dostatek vlákniny a přemýšlejte trochu o tom, co jíte.

Zdravá pochoutka

S potřebnou denní dávkou vlákniny, složky nutné pro správné fungování organismu, vám pomůže tyčinka Fit SMOOTHIE od českého výrobce ÚSOVSKO FOOD Klopina. Obsahuje ty nejkvalitnější ingredience přírodního původu, jako je ovoce, zelenina, oříšky či semínka. Má zajímavou chuť, dodá vám postupně se uvolňující energii a poslouží i pro regeneraci sil, třeba po sportu nebo při podzimním výletu.

Tyčinky Fit SMOOTHIE jsou přirozeně bezlepkové, neobsahují přidané cukry a tuky. Hodí se tak pro děti i dospělé, ale jsou i vhodným pamlskem pro celiaky. Pro dospělé nabízí také dvě speciální příchutě s extra dávkou energie, obohacené o extrakt ze zeleného čaje a …(druhá povzbuzující složka je správnou odpovědí na soutěžní otázku).

Zapojte se do soutěže o balíček s výběrem tyčinek Fit a pojďte českou svačinku s výtečnou chutí vyzkoušet.

Nápovědu k soutěžní otázce a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Soutěžní otázka

Jakou povzbuzující složku obsahují dvě novinky s příchutí tyčinky Fit SMOOTHIE?

a) guaranu

b) kofein

c) goji

Tři výherci, kteří do 16. 12. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s tyčinkami Fit. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením Fit s vlákninou.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 28. 11. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: prevence, svačina, vláknina, zažívání

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+