Skvělá pochoutka bez laktózy | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


Skvělá pochoutka bez laktózy

27. 5. 2021

Je zásobárnou bílkovin, obsahuje jen minimum tuků a skvěle zasytí. Může být báječnou součástí každého zdravého i redukčního jídelníčku a navíc má téměř neomezené množství využití. MEGGLE cottage cheese je navíc k dostání i v bezlaktózové variantě!

Lehce stravitelný sýr

Bezlaktózové výrobky jsou oblíbené nejen u lidí, které trápí intolerance na laktózu, ale i u vegetariánů, či těch, kteří si potrpí na zdravý životní styl. Jsou totiž chutné, lehké a skvěle stravitelné.

V bezlaktózové variantě je k dostání i MEGGLE cottage cheese, tolik oblíbený sýr z tvarohu a smetany, známý svou hrudkovitou konzistencí. Je čistě přírodní, nezrající, s vysokým obsahem bílkovin a bez konzervantů. Zasytí na dlouhou dobu, a to i přesto, že má nízkou energetickou hodnotu. Dokonale tak naplňuje představy o zdravé a chutné sýrové pochoutce, která může být rychlou snídaní, osvěžující svačinou nebo lehkou večeří. Výborně chutná v kombinaci s ovocem, s oříšky, se zeleninou, s brambory nebo jen tak – s kvalitním žitným chlebem. Připravit si z něj můžete i zdravý a chuťově vynikající dresing.

www.meggle.cz/bez-laktozy


publikováno: 27. 5. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: mléko, sýr

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+