Starbucks láká i letos na jaře na novinky | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Starbucks láká i letos na jaře na novinky

30. 3. 2023

Víte, že Starbucks letos slaví 15. výročí působení v České republice? Už tradičně také uvádí na jaře novinku v podobě limitované nabídky Frappuccino® Blended Beverage. Letos tomu nebude jinak a v kavárnách si můžete vychutnat nové Blue Raspberry Cloud Frappuccino®, které vás ohromí jedinečnou chuťovou kombinací.

Ledové nápoje Frappuccino® jsou oblíbené pro svou krémovou chuť a ani novinka nebude jiná. Blue Raspberry Cloud Frappuccino® vás překvapí jedinečnou sladkokyselou příchutí černých malin, lahodnou šlehačkou a modrou cukrovou drobenkou. Pokud chcete ochutnat, neváhejte a vyrazte do své oblíbené kavárny Starbucks, protože tento nápoj bude dostupný jen do 10. dubna (nebo do vyprodání zásob).

Nové hrníčky

S novinkami v portfoliu nápojů zavítal do kaváren Starbucks také nový merch. Jarní nabídce hrníčků, cold cupů, tumblerů a lahví dominují odstíny modré a fialové v kombinaci s jemnými motivy květů. V této kolekci si každý najde svého favorita, se kterým si navodí jarní náladu už při prvním doušku svého oblíbeného nápoje.


publikováno: 30. 3. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: káva, kavárna

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+