Tchibo Cafissimo nabízí čaj v kapslích do kávovaru | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Tchibo Cafissimo nabízí čaj v kapslích do kávovaru

5. 3. 2015

U příležitosti desetiletého výročí značky Cafissimo rozšiřuje společnost Tchibo portfolio nápojů pro kávovary a představuje řadu čajových kapslí Cafissimo Teatime. Novinka je zastoupena třemi druhy čaje – ovocným Fruit Harmony, černým Pure Black a Rooibos Vanilla. Čaj lze připravit na všech kávovarech Cafissimo stisknutím tlačítka Caffé Crema.

Čajové kapsle

Stejně jednoduše jako kávu lze připravit na Tchibo Cafissimo nově i šálek čaje. Stačí vložit čajovou kapsli a stisknout tlačítko Caffé Crema (žluté). Pro dosažení dokonalé chuti se doporučuje pročistit systém spuštěním programu Caffé Crema bez vložené kapsle před i po přípravě čaje.

Rozmanitost chutí

Pure Black spojuje klasickou chuť černého čaje s jemnými aromatickými tóny. Jde o výběr těch nejlepších drcených čajových lístků, které pocházejí z certifikovaných čajových plantáží. Rooibos Vanilla je delikátní Redbush čaj s pravou vanilkou a Fruit Harmony představuje ovocný čaj plný chutí vyzrálých jahod a malin. V kapslích jsou celé kousky tohoto ovoce, které pochází z ekologického zemědělství.

Odpovědný přístup

Všechny čajové kapsle pro systém Tchibo Cafissimo obsahují certifikovaný čaj. Jde tedy o čaj z trvale udržitelné zemědělské produkce, která je základem toho, aby si milovníci čaje mohli vychutnat svůj oblíbený nápoj v té nejvyšší kvalitě i v budoucnu a i další generace farmářů si mohly spravedlivě vydělávat na své živobytí. Každý druh čajových kapslí má jinou certifikaci – Pure Black Rainforest Alliance, Rooibos Vanilla UTZ a Fruit Harmony BIO.

  • Kapsle jsou v prodeji v balení po deseti kusech za cenu standardních kapslí, tedy 79,90 Kč. K dostání jsou ve značkových obchodech společnosti Tchibo a v e-shopu www.tchibo.cz.

www.cafissimo.cz

www.tchibo.com/cz

www.facebook.com/…ska­republika


publikováno: 5. 3. 2015, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: čaj, nákupy, nápoje

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+