Tipy na kvalitní vegetariánské a rybí pomazánky | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Tipy na kvalitní vegetariánské a rybí pomazánky

20. 7. 2022

Máte rádi pomazánky a patříte mezi vyznavače zdravého životního stylu? Máme pro vás dobrou zprávu. Simply Fresh představuje novinku – vegetariánské a rybí pomazánky. Stačí namazat na čerstvé pečivo a odlehčená pochoutka je hotová.

Pomazánky v Česku milujeme

Pomazánky představují rychlé a chutné řešení, ať už při přípravě snídaně, svačiny, jednoduché večeře nebo třeba občerstvení na domácí víkendový brunch a další slavnostní příležitosti. Čím dál víc ale dbáme na to, aby byly nejen chutné, ale také čerstvé a z kvalitních ingrediencí.

Sázkou na jistotu jsou v tomto ohledu produkty značky Simply Fresh. Stejně je to i u její nové řady chlazených pomazánek, které nabízejí hned několik variant oblíbených vegetariánských a rybích. Všechny chlazené pomazánky Simply Fresh kromě lahodné chuti spojuje také to, že se snadno roztírají a pořídíte je ve velmi praktickém znovu uzavíratelném obalu s víčkem. Pomazánku můžete uschovat třeba v chladící tašce a vzít ji s sebou na rodinnou oslavu nebo zahradní party s přáteli. Rychle si je oblíbí všechny generace včetně dětí.

Jak rychle a zdravě zahnat hlad

Pokud jakoukoli z šesti nových pomazánek namažete například na slunečnicový chléb a doplníte čerstvou zeleninou, jde o velmi zdravou snídani, svačinu a večeři. Když z pečiva vytvoříte malé chlebíčky či jednohubky, máte skvělé občerstvení pro rodinnou oslavu či zahradní party.

www.simplyFresh.cz


publikováno: 20. 7. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: svačina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+