Tři tipy, jak na jarní očistu | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Tři tipy, jak na jarní očistu

15. 3. 2017
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Koncept dietetických center NATURHOUSE vznikl ve Španělsku.

Výherci: Jana Houšková, Ivana Lukášová, Jiří Smejkal

S příchodem blížícího se jara přichází na spoustu z nás také myšlenky na zbavení se přebytečných kil a celkové zlepšení životního stylu. Jak na to? Zasoutěžte si s Naturhouse. Dle slov Věry Burešové, hlavní výživové poradkyně NATURHOUSE, vyžaduje dodržování těchto zásad pevnou vůli a často i odbornou radu.

1. Hýbejte se

Zima přímo vybízela k nekonečnému posedávání a polehávání u televize a pojídání dobrot, teď však nastal čas dostat se zpět do reálného světa. A vlastně na tom není vůbec nic těžkého, není totiž třeba se dlouhé hodiny dřít v posilovně. Vašemu zdraví prospěje už to, když si každý den dopřejete minimálně 30 minut chůze. Můžete si udělat třeba procházku cestou z práce, zajít se psem nebo místo výtahu chodit po schodech.

2. Konzumujte potraviny s čistícími a antioxidačními ú­činky

Dopřejte si pravidelnou dávku detoxikace v podobě šťavnatého ovoce či zeleniny. „Zaručeně se budete cítit lépe a budete mít více energie. Ovoce i zeleninu můžete konzumovat jak vcelku, tak ve formě šťáv či lahodných pyré,“ říká Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE.

Vaše tělo pročistí například celer, cuketa, řeřicha, artyčok, celozrnné obiloviny, chřest, pórek, celozrnné obiloviny, cibule, štěrbák nebo úplně obyčejné jablko či hruška. Antioxidační účinky pak mají například olivový a řepkový olej, granátové jablko, brokolice, kiwi, mandarinka, pomeranč, citron, mrkev či rajče.

3. Jezte a pijte pravidelně

Nejzásadnější pro zdravé hubnutí je pestrá a hlavně pravidelná strava. Odbornice z NATURHOUSE radí: „Jíst byste měli každé 3 hodiny, proto snídejte, svačte, obědvejte, svačte a večeřte. Díky pravidelnosti nebudete mít hlad. Nezapomínejte ani na pitný režim. Ideální je vypít minimálně 1,5 l čerstvé neperlivé vody.“

Hubnutí rozhodně nemusí být trápení, zkuste si to letos užít a jít do toho s radostí a odhodláním. A pokud si nebudete vědět rady, není nic jednoduššího než se obrátit na odbornou pomoc, kterou rádi poskytnou například výživoví poradci z Naturhouse-cz.cz.

Také vás trápí pověstná pneumatika kolem břicha a boků?

Máte často nafouklé břicho a necítíte se ve své kůži? Zkusila jste „zaručené“ recepty, ale bez trvalého efektu? Nebo jen chcete zhubnout právě v těchto partiích, ale nemáte dostatek času docházet každý týden na konzultaci do výživové poradny? Balíček „Chci ploché břicho“ na 3 týdny, který můžete vyhrát, obsahuje: výživový plán na 3 týdny, cílové potravinové doplňky, 10 rad pro ploché břicho, exkluzivní recept, proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek zdarma.

Více a odpověď na soutěžní otázku na http://www.na­turhouse-cz.cz nebo na https://www.fa­cebook.com/na­turhouse.cz?…

Soutěžní otázka

Ve které zemi vznikl koncept dietetických center NATURHOUSE?

a) Portugalsko

b) Španělsko

c) Itálie

Tři výherci, kteří do 27. 3. 20117 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou balíček „Chci ploché břicho“ od Naturhouse. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením ploché břicho.


publikováno: 15. 3. 2017, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: hubnutí, poradna

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+