Tuňákový salát QUINOA | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Tuňákový salát QUINOA

13. 7. 2022

prázdninová sezóna plná rodinných výletů, víkendů s přáteli, nebo více či méně adrenalinových dovolených vrcholí, a to znamená jediné – není čas ztrácet čas! S balením, s uklízením, s praním, a ani s vařením! Takže hlavně rychle, kvalitně, zdravě, bez zbytečného zdržování. A z tohoto pohledu, pokud jde svačinu, rychlý oběd nebo zdravou večeři, jsou jasnou sázkou na jistou Tuňákové saláty Rio Mare Insalatissime.

Fantastické saláty

Všechny saláty nabízejí jedinečnou chuť tuňáka v kombinaci s výběrovou zeleninou, v některých variantách navíc obohacenou o luštěniny, kuskus nebo rýži. To vše při zachování čerstvosti, jedinečné chuti i výživových hodnot, BEZ přidaných konzervantů!

Jsou nenáročné i na skladování, netřeba dávat do ledničky, zcela dostačující je pokojová teplota. Jen pozor na přímé sluníčko, tomu by se určitě měly vyvarovat. Další výhodou, je praktické balení vhodné na cesty, v lehké misce opatřené snadným otevíráním, tzn. „ready to eat“ kdykoli a kdekoli. Pokud ale potřebujete uvařit rychlou večeři, nezradí vás ani v tomto případě – stačí trocha fantazie, čerstvé zeleniny, rýže nebo těstoviny a parádní jídlo je na stole raz dva.

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát QUINOA s cizrnou, mrkví a zelenými fazolkami vás oslní již při prvním soustu. Tato novinka splňuje ty nejvyšší gurmánské nároky – střídmost co do počtu použitých ingrediencí, nejvyšší kvalitu surovin a dokonale vyváženou kombinaci chutí. Quinoa se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, tuku a vápníku, jehož zastoupení dokonce převyšuje obsah vápníku v mléce. Dále je zdrojem hořčíku, železa, zinku, mědi a řady důležitých vitaminů ze skupiny B (vyjma vitamínu B12), vitaminu C, E a provitamínu beta-karoten.

Superpotravina QUINOA

  • napomáhá snižovat cholesterol díky vysokému obsahu vlákniny
  • obsahuje řadu vitamínů jako vitamíny B, C, E a beta-karoten
  • je přirozeně BEZLEPKOVÁ a patří k nejméně alergenním ze všech obilovin
  • ve srovnání s ostatními obilovinami má vysoký obsah bílkovin
  • skvěle chutná v kombinaci se zeleninou a tuňákem Rio Mare

Užijte si léto s Insalatissime, můžete vybírat z 8 variant – ostřejší Mexico a Texana, Fazole, Kukuřice, Kuskus, stále více oblíbená Čočka a Cizrna a úžasná novinka Quinoa.

  • Pro více informací, inspirace i lahodných a rychlých receptů, navštivte

www.riomare.cz


publikováno: 13. 7. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: ryby, rychle na talíř, vaříme, večeře

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+