V My Food nakoupíte kvalitní potraviny | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví


V My Food nakoupíte kvalitní potraviny

30. 8. 2016

Síť prodejen a bister s kvalitními potravinami My Food nabízí nejen kvalitní potraviny od dodavatelů. Součástí konceptu My Food jsou i celodenní bistra a rozsáhlá vlastní výroba. Kdykoliv tedy přijdete do jednoho z My Food bister nebo marketů, můžete si vybrat z mnoha salátů, sendvičů, wrapů, pomazánek a snídaní, které si můžete odnést s sebou nebo sníst na místě. Bistra My Food k tomu nabízejí celodenní cenově dostupné menu plné jídel z kvalitních potravin, a oběd tu tak můžete rovnou spojit s nákupem potravin domů.

Kvalita za dostupné ceny

My Food se navíc v následujícím roce chystá v Praze k první karlínské otevřít čtyři nové pobočky ve velkých pražských nákupních centrech, takže dobroty z vlastní kuchyně a celý sortiment kvalitních potravin bude ještě dostupnější. “V My Food chceme především, aby zákaznici zažili radost z jídla a mohli si dopřát kvalitu za dostupné ceny. A to jak přímo na místě, v bistrech, tak i tím, že si u nás odnesou svačinu oběd nebo koupí suroviny na své oblíbené recepty. My hlídáme, aby nic z toho, co nabízíme, neobsahovalo žádá zbytečná aditiva a aby vše bylo vyrobeno a uvařeno tak, jak se má,” vysvětluje zakladatel My Foodu Petr Borkovec.

Inspirace známou americkou sítí Whole Foods

V konceptu My Food najdete prodejny kvalitních potravin od dodavatelů i z vlastní výroby spojené s bistry s celodenní nabídkou teplých pokrmů od snídaně do večeře. V tom My Food nezapře inspiraci známou americkou sítí Whole Foods. Vlastní výroba je tím, čím se My Food odlišuje od konkurence. V nabídce všech prodejen najdete občerstvení, svačinky i zákusky z vlastní kuchyně a v chladicích boxech třeba i vyzrálé hovězí z vlastní zrárny.

Nabídka se mění podle sezóny

Ze stálé nabídky si můžete k počítači nebo ven do třeba na lavičku odnést například: cous-cous se sušenými rajčaty, quiche a další syté obědy v krabičce, sendviče a toasty s náplněmi od klasiky (vajíčková pomazánka) až po rafinovné kombinace s skandinávskou pochoutkou lososem gravlax nebo s chorizem a chilli majonézou, dezerty pečené i nepečené, saláty, které jsou všechno jen ne nudné (nebo si dáváte denně salát s trofiemi, červenou řepou a koriandrem?), snídaňové pochoutky jako jsou ovesné a chia kaše, ovocné saláty a sladké pečivo

V Brně

My Food, síť obchodů a bister s kvalitními potravinami, je zatím známá především obyvatelům Brna, kde od svého založení v roce 2013 otevřela čtyři pobočky kombinující prodejny potravin, bistra s nabídkou rychlého a poctivého celodenního občerstvení a e-shop. První pražský My Food otevřel v roce 2015 v karlínském Corsu, další minimálně čtyři pobočky tu má v plánu otevřít už během následujícího roku v některých z nejexponova­nějších nákupních center v Praze.

O My Food: Síť prodejen a bister My Food založil Petr Borkovec, podnikatel a investor, v Brně v roce 2013. Cílem sítě je přinášet lidem kvalitní české i zahraniční potraviny, u kterých nemusíte kontrolovat složení ani kvalitu. Součástí nabídky jsou i vlastní potraviny – My Food disponuje vlastní zrárnou hovězího masa, řeznictvím a vlastní kuchyní, která prodejny zásobuje sendviči, saláty a zákusky vlastní výroby. V prodejnách s bistrem pak nabízí celodenně dostupné moderní menu z čerstvých a kvalitních potravin.

  • Aktuálně pod Značkou My Food najdete 4 pobočky v Brně a jednu v Praze.

publikováno: 30. 8. 2016, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: bio, éčka, lahůdky, maso, nákupy, zelenina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+