Vystavte stopku nachlazení | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Vystavte stopku nachlazení

16. 3. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Tyčinky Fit Smoothie se vyrábějí ve 4 příchutích.

Výherci: Alena Pišanová, Jindřiška Mazáčová, Karel Veselý

Máme tu tradiční období chřipkových epidemií, které je navíc „obohaceno“ hrozbou koronavirové nákazy. Venku dochází k velkým výkyvům teplot a aktuální situace, kdy se dlouhé týdny nacházíme v nedobrovolné izolaci, na náladě nepřidá. Máme více času, tak proč jej nevyužít na to, abychom se věnovali sami sobě. Pojďte se postarat lépe o své tělo, aby mohlo všem virům a bakteriím lépe odolávat. A víte, kde začít? Třeba s lepší výživou. Pomohou vám s tím cereální tyčinky Fit.

Důležitá kvalita surovin

Zajímá vás, proč je správná výživa tak důležitá? Je to přeci jasné, podle toho, co tělu dodáme, bude následně pracovat. Právě v tomto období bychom se měli zaměřit na kvalitu surovin, které v čerstvé i tepelně upravené formě konzumujete. Sledovat byste měli také na obsah vitamínů, minerálů, stopových prvků a vlákniny. Tyto látky totiž přímo ovlivňují trávicí systém a s ním i celkový stav organismu.

Nezapomeňte na svačinky

Jíst byste měli pravidelně, v malých a vyvážených porcích. A nezapomeňte na svačinu mezi hlavními jídly. Ideálně takovou, která vám dodá dostatečnou zásobu kvalitních živin a postupně se uvolňující energie. Co třeba cereální tyčinky Fit?

Tyčinky Fit vyrábí česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina jen z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. V jejich čele stojí výborná jablka, pěstovaná ve vlastních sadech. Ty spolu s dalším sušeným ovocem, oříšky a semínky tvoří základ chutných cereálních tyčinek. Na českém trhu jsou oblíbenou stálicí již 30 let. V průběhu této doby se jejich rodina, v návaznosti na nejnovější výživové trendy, neustále rozšiřuje.

Jejím základem jsou oblíbené tyčinky Fit müsli v 15 klasických i méně tradičních variantách. V nabídce jsou i další 3 příchutě pod názvem Fit müsli Bio, suroviny použité na jejich výrobu odpovídají standardům ekologického zemědělství. Pokud se stravujete bezlepkově, ať už dobrovolně nebo ze zdravotních důvodů, můžete sáhnout po tyčince z extrudované kukuřice Fit go. Nabízí 2 ovocné varianty a jednu zahalenou v lahodném kakau.

Standardům bezlepkového stravování odpovídá také tyčinka Fit Smoothie, kompletně bez přidaných cukrů a tuků, a to včetně palmového. Má zajímavé příchutě, velmi vysoký podíl ovoce, zeleniny a samozřejmě také vlákniny. Díky jemné struktuře bude chutnat i dětem. Stejně tak je potěší Fit fruit plná ovocné chuti, která je ukryta mezi dvě lehoučkými oplatkami. Díky svému složení je vhodná rovněž pro vegany.

Fit je synonymem vyvážené svačiny vhodné opravdu pro každého. Je také chutná, a tak si jistě brzy najde nezastupitelné místo ve vaší domácnosti.

  • Tyčinky si můžete koupit u všech hlavních prodejců potravin. Pro další informace navštivte webové stránky www.tycinkafit.cz, kde najdete i nápovědu na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka

V kolika příchutích se vyrábí tyčinka Fit Smoothie?

a) 2

b) 3

c) 4

Tři výherci, kteří do 29. 3. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s tyčinkami. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením tyčinky fit.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 16. 3. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dítě, svačina, vegan, vegetarián, vláknina, zažívání, zdravá strava

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+