Zimní čaj s kardamonem | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Zimní čaj s kardamonem

16. 11. 2022

Oblíbené nápoje FuzeTea nabízí spojení směsi čajového extraktu s příchutí ovoce a bylinek, díky kterému se můžete odpoutat od každodenního shonu a ponořit se do světa chutí a vůní. Čajový extrakt je z udržitelných zdrojů a je certifikován Rainforest Alliance. Novinkou je limitovaná zimní příchuť, která v sobě kombinuje černý čaj, stimulující chuť pomeranče a špetku kardamonu posilující imunitu.

Černý čaj v kombinaci s pomerančem a kardamomem

„Obliba nápojů FuzeTea u zákazníků roste, proto se jim snažíme přinášet nové a zajímavé příchutě, které odrážejí roční období ale i zákaznické preference. Tato nová příchuť umožňuje podávání jak ve studené, tak teplé variantě, což zákazníci s příchodem zimy jistě velmi ocení,“ vysvětluje Lukáš Topol, marketingový manažer značky FuzeTea Coca-Cola HBC ČR a SR.

Novinka je dostupná ve dvou verzích balení – 0,5 litru a 1,5 litru. Limitovaná zimní příchuť přináší neotřelé spojení černého čaje, pomeranče a kardamomu. Právě kardamon se nejčastěji používá jako dochucovadlo do jídel a nápojů. Jedná se o jedno z nejdražších koření a často se mu přezdívá královna chuti. Zároveň se traduje, že kardamon má magické účinky a žena, která podá muži nápoj se špetkou kardamomu, ho prý navždy okouzlí. Takže dámy neváhejte, ochutnejte a ideálně se o novou příchuť podělte i si se svou drahou polovičkou.


publikováno: 16. 11. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: čaj, nákupy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+