Zkuste na dochucení kořenící pasty bez konzervantů | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Zkuste na dochucení kořenící pasty bez konzervantů

11. 8. 2023

Potřebujete občas ušetřit v kuchyni trochu času, ale nechcete to dělat na úkor kvality? Vyzkoušejte novinku v podobě kořenících past Podravka Natur. Společnost Podravka byla založena již v roce 1947 a je jednou z největších potravinářských společností ve střední, východní a jihovýchodní Evropě. Do tradičních postupů promítá nejnovější poznatky a moderní technologie, to vše s respektem k lokálním tradicím. To platí i pro produkty sloužící k dochucení jídel, jako jsou nové kořenící pasty.

Pasty dodávají chuť čerstvých bylinek a zeleniny

Pasty se hodí k celoročnímu dochucování jídel. Mají čistě přírodní složení, obsahují minimální množství soli, jsou přirozeně bezlepkové, bez přidaných barviv, dochucovadel a konzervantů. V česnekové pastě se ukrývá 25 stroužků česneku, doplněných slunečnicovým olejem, jablečným octem a mořskou solí. Zeleninovou pastu zase tvoří 145 g čerstvé zeleniny v podobě mrkve, brambor a celeru. Obě pasty jsou vhodné i pro vegany.

Kořenící pasty využijete v teplé i studené kuchyni

Hodí se do polévek, dušených jídel, omáček, ale vyniknou i v salátových dresincích nebo grilovacích marinádách a pomazánkách na pečivo. Výhodou je také jejich celoroční dostupnost, jsou tedy vhodnou náhradou čerstvých bylinek a zeleniny mimo sezonu. Pasty jsou připravené k přímému použití, takže odpadá příprava a krájení surovin. Kořenící pasty si můžete spolu s dalším nákupem zakoupit na e-shopu Košík.cz.


publikováno: 11. 8. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: byliny, vaříme, večeře

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+